PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODAMI: 1 : 1, 2D, 3D

Oferuję profesjonalne przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs metodami: 1 : 1, 2D, 3D. Jestem dyplomowaną stylistką rzęs Noble Lashes. Przedłużam rzęsy tylko na sprawdzonych i renomowanych produktach: nowoczesne rzęsy są niezwykle lekkie i absolutnie nie obciążają oka.

Przedłużanie rzęs przeznaczone jest dla każdego. Nie ma znaczenia wiek, karnacja, kontur twarzy czy kształt oka. Indywidualnie dobieram długość, grubość i skręt rzęs do każdej klientki, dzięki czemu Twoje nowe rzęsy będą idealnie dopasowane do kształtu oka.

Czym różnią się metody 2D, 3D od 1:1? Metody 2D i 3D zaliczają się do metod objętościowych, które polegają na przyklejeniu kępek rzęs składających się z dwóch lub więcej rzęsek, co daje efekt gęściejszych i bardziej puszystych rzęs, jednocześnie nie obciążających oczu. Rzęsy wykorzystywane podczas tych zabiegów są cieńsze i bardziej sprężyste niż rzęsy używane w  metodzie 1:1.

Zabieg 1:1 trwa około 2 godzin, 2D i 3D około 2,5-3 godzin. Efekt utrzymuje się do 3-4 tygodni: jest to naturalny cykl wzrostu włosa (sztuczne rzęsy nie odklejają się, lecz wypadają wraz z rzęsą naturalną). Po tym czasie zaleca się uzupełnienie rzęs.